Projelerimiz

yabancı dil eğitim seti destek programı
Yabancı Dil Eğitim Seti Destek Programı

Yabancı Dil eğitim seti Destek Programı ile birlikte toplumsal ve sosyal olarak zor koşullar altında eğitim, öğrenim gören, Okul öncesi çağındaki öğrencilerin mevcut durumlarını iyileştirici 2.bir dil öğrenmeleri için Yabancı Dil Eğitim Seti desteği verilmektedir.

Devamını Oku
psikolojik destek programı
Psikolojik Destek Programı

Çözüm destek projelerimiz, vakfımız tarafından çocuklarımızın eğitimlerine, hayallerine ve kişisel, sosyal gelişimlerine katkı sunma hedefleri doğrultusunda ücretsiz olarak yürütülmektedir.

Devamını Oku
disleksi çözüm destek programı
Disleksi Çözüm Destek Programı

DİSLEKSİ Çözüm Destek Programı; Disleksi nedeniyle eğitimde yaşanan eşitsizliklere maruz kalan öğrencilerin öğrenim süreçlerini daha rahat sürdürebilmelerine katkı sağlamak.

Devamını Oku
hiperaktivite destek programı
Hiperaktivite Destek Programı

DEHB nin ne olduğunu anlamak için öncelikle onun ne olmadığını belirlemek gerekir. Kötü ebeveynlikle ya da çocuğunuzun itaatsiz ve tembel olmasıyla alakalı değildir. DEHB çocuğunuzun sabit durmasını ve bir şeye konsantre olmasını zorlaştıran biyolojik bir durumdur.

Devamını Oku
iq destek programı
IQ Destek Programı

Çözüm Destek Programı; Beynin işlevselliğinin yeterli olmadığı bölümler nedeniyle eğitimde yaşanan eşitsizliklere maruz kalan çocukların öğrenim süreçlerini daha rahat sürdürebilmelerine katkı sağlamak.

Devamını Oku
öğrenme güçlüğü çözüm destek programı
Öğrenme Güçlüğü Çözüm Destek Programı

Öğrenme güçlüğü ya da öğrenme bozukluğu, öğrenme problemleri ile ilgili geniş bir yelpazeyi tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Öğrenme güçlüğü zeka ya da motivasyon ile ilgili bir sorun değildir. Bu çocuklar yaşıtlarından daha tembel ya da daha az zeki değildirler.

Devamını Oku
test destek programı
Test Destek Programı

Psikolojik testler gözlemlenemeyen yapılanmaları ölçmek için dizayn edilmiş anket benzeri araçlardır fakat psikolojik testleri diğerlerinden ayıran özellik, psikolojik testler bireyin maksimum performansını ölçerken, anketler bireyin genel performansını ölçer.

Devamını Oku
çocuklara online psikolojik destek programı
Çocuklara Online Psikolojik Destek Programı

Psikoterapi veya danışmanlık, bir uzmanla beraber davranışlar, inançlar, duygular, ilişkilerde yaşanan sorunlar ve/veya bedensel tepkiler ile ilgili problemleri çözmektir. Çözüme başlamak, yaşadığınız sorun ne olursa olsun, daha sağlıklı bir kişi olma ve yaşayabileceğiniz en iyi hayatı yaşama adına atılmış büyük bir adımdır.

Devamını Oku